Golnet World of Warcraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bugos Quest Lista

Go down

Bugos Quest Lista Empty Bugos Quest Lista

Témanyitás  Zan0901 Szer. Márc. 05, 2008 11:29 pm

Kedves Társaim.!
Az itt látható topic-ot a célból hoztam létre, hogy az aktív(abb) fórumozóknak megkönnyítsem a dolgát (vmint saját magamnak is), és ezen azt értem hogy egyes nem működő (bugos) quest-tel ne kelljen szenvednünk öt órán keresztül és aztán ráébredni a valóságra - Ez ezt a quest-et nem lehet megoldani -. Kiemelnék még emellett egy nagyon fontos gondolatot beteg elméből: ez a topic nem arra szolgál hogy panaszkodjak a GM-eknek és várjam hogy minden egyes quest totálisan megfelelően működjön, hanem mint ahogy már említettem, acélból készült hogy ezen küldetések megoldásával ne töltsük drága játékidőnk (persze csak addig még ki nem javítják, ha úgy gondolják érdemes kijavítani). De amúgy arra is jó ha vki (én,te,ő,bki....) hülye a quest megoldásához segítséget kaphat. Sajnos Alliance-os karakterem nincs, úgyhogy az ottani hibalistát nem tudom írni. (((Abban az esetben ha a GM-ek kijavítanak egy questet, nagy örömmel fogadnám ha szólnának és akkor kihúznám a listámból))) Zan0901

Kalimdor/Durotar/Sen'Jin Village/ Kalik Remik - Incoming Gumdrop Quest: Hiába csinálom a train emote-ot nem történik semmi.

Kalimdor/Durotar/Orgrimmar/Valley Of Strength/ Inkeeper Gryshka - Flexing For Nougat Quest: Itt is hiába flex-elek semmi sem történik.

Kalimdor/Durotar/Razor Hill/ Gar'thok - Vanquish The Betrayers Quest: Ebben a quest-ben el kell menni Tirafarde Keep-hez és ott megölni egy-két embert + Lieutenant Benedict-et, de ha Benedictet megölöm nem számolja fel, valamint a ládáját nem tudom kinyitni,mert a szokásos letérdelős figurát adja.

Kalimdor/The Barrens/ Regthar Deathgate - Verog The Dervish Quest: Nos, a quest azt írja hogy, a fő sátor mellett kell egy pár Kollar-t megölni és aztán megjelenik Verog, akit szintén meg kell ölni. A gyilkolás nagyon jól megy, megis öltem egy tucat Kollar-t, viszont Verog nem jött.

Kalimdor/The Barrens/Crossroads/ Korran - Egg Hunt Quest: Ebben a küldetésben a Field Of Giants területen kell tojást gyűjteni. Addig nincs is baj még le nem hajol a karakterem a tojásért, viszont ha ezt megtette akkor amég a területen vagyok folyamatosan térdelek és persze a tojást nem kapom meg, mert nem jelenik meg az a bizonyos panel.

Kalimdor/The Barrens/Crossroads/ Grub - Dig Rat Stew Quest: Eljutok Bael Modan-ig ahol ezek a Dig Rat-ek vannak (1lvl-en vannak), de innentől vége a tudományomnak, mert ha megölöm nem tudom felvenni, ha pedig nem ölöm meg akkor semmit sem tudok kezdeni vele (végülis ígyse-úgyse).

Kalimdor/The Barrens/Crossroads/ Gazgor - Stolen Silver Quest: Gazgor elküldött minket a Ratchet-től délre eső, Raptor Grounds nevű helyre, ami szerintem nem létezik, (pedig elég sok időt szántam a megtalálására) de ő tudja.

Kalimdor/Mulgore/Bloodhoof Village/ Yaw Sharpmane - The Hunter's Path Quest: Ő egy missing header felíratot kapott, tehát fölösleges próbálkozni.

Kalimdor/Mulgore/Bloodhoof Village/ Zarlmann Two-Moons - Rite Of Vision Quest: Miután megkaptuk azt az italszerű vmit, el kellene fogyasztanuk a tűz elött, de sajnálatos mód egy számomra bosszantó, vérvörös felirat jeleneik meg, mely azt mondja Requires %s (vagy valami hasonló).

Kalimdor/Mulgore/Bloodhoof Village/ Baine Bloodhoof - Dwarven Digging Quest: Nem értem pontosan mit kéne itt csinálni, de szerintem valamilyen tárgynak kéne lennie a törpöknél, amit aztán "szét kell törni". Most biztos azt hiszitek nem tudom széttörni !! Tévedés !!. Nincs semmi olyan a törpéknél amit a quest említett.

Kalimdor/Mulgore/Thunder Bluff/ Inkeeper Pala - Dance For Marzipan Quest: Ezek az emote-os, tánzolós feladatok nem akarnak működni.
Zan0901
Zan0901

Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2008. Feb. 22.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.