Golnet World of Warcraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Feltámadás probléma...

3 posters

Go down

Feltámadás probléma... Empty Feltámadás probléma...

Témanyitás  Wicked Szomb. Jan. 19, 2008 3:17 pm

A mai nap folyamán 2x megesett, hogy meghaltam, és mikor a szellemmel visszatérek a térkép álltal jelzett ponthoz, ahol a holttestemnek kéne lenni, megjelenik a kis gomb, hogy feltámadhatok, de hiába nyomkodom... mellesleg a hulla sincs ott!
Wicked
Wicked

Hozzászólások száma : 50
Age : 39
Location : Szabadkígyós-Kecskemét [HUN]
Registration date : 2008. Jan. 14.

http://csabika.extra.hu

Vissza az elejére Go down

Feltámadás probléma... Empty Halál...

Témanyitás  Tomakiller Vas. Jan. 20, 2008 9:48 pm

Lenne egy kis problémám...quest közbe meghaltam és eltünt a holttestünk és elöjön az ablak h feléledjünk de hiába nyomom...:S:( pls segitsetek rajtam / mellesleg barátomnak is ugyan ez van/

Tomakiller

Hozzászólások száma : 3
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 20.

Vissza az elejére Go down

Feltámadás probléma... Empty Re: Feltámadás probléma...

Témanyitás  Janina Vas. Jan. 20, 2008 9:51 pm

Tomakiller írta:Lenne egy kis problémám...quest közbe meghaltam és eltünt a holttestünk és elöjön az ablak h feléledjünk de hiába nyomom...:S:( pls segitsetek rajtam / mellesleg barátomnak is ugyan ez van/

relog? WDB törölés és játék újraindítása... egyik sem segít?

Janina

Hozzászólások száma : 25
Age : 39
Registration date : 2008. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

Feltámadás probléma... Empty kedves janina

Témanyitás  Tomakiller Vas. Jan. 20, 2008 9:56 pm

na szoval reloggal semmi....wdb-t töröltem de semmi:S pls:(

Tomakiller

Hozzászólások száma : 3
Age : 33
Registration date : 2008. Jan. 20.

Vissza az elejére Go down

Feltámadás probléma... Empty Re: Feltámadás probléma...

Témanyitás  Wicked Hétf. Jan. 21, 2008 8:52 am

Időnként továbbra is küzdenem kell Ezzel a Buggal! Tegnap plö.: Meghaltam, visszasétáltam kb. 10 perc alatt a holttestemhez, mivel nem sikerült feltámadni, megint kb. 10 perc, mire visszaértem a temetőbe. Mikor a szpirit feltámaszt, 10 percig nagyon sebezhető vagyok. Visszamentem a csata helyszínére, meghaltam, temetőből megint a hullához, de nem elég, hogy nem sikerült feltámadni, jött a szerverújraindítás, és mikor újra konnekteltem a játékba, nemhog ynem tudtam feltámadni, de a térképen a hullának és a temetőnek a jele is eldünt, és ha jól számoltam 40 perc volt, mire megtaláltam a temetőt, hogy az a szerencsétlen szpirit feltámasszon... közben kb 2 percenként írtam a GM nek, de semmi
- megjegyzem eddig sosem kértem pénzt, spellt, vagy hogy ide vagy oda vigyen vagy ezt vagy azt adjon - Ezzel persze nem a GMeket akarom lehordani, hanem lehet, hogy már csak azért sem segít, mert ráunt, ráuntak a folytonos, kéregetős nyavajgásokra? Szerintem tényleg csak olyat kérjünk tőlük, ami menthetettlen!

Végszónak annyit, hogy szeretném felhívni az illetékes figyelmét erre a mérhetetlenül bosszantó bágra! Köszönöm!!! Smile
Wicked
Wicked

Hozzászólások száma : 50
Age : 39
Location : Szabadkígyós-Kecskemét [HUN]
Registration date : 2008. Jan. 14.

http://csabika.extra.hu

Vissza az elejére Go down

Feltámadás probléma... Empty Re: Feltámadás probléma...

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.