Golnet World of Warcraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen

+4
aquir
Solorien
Janina
Karesz
8 posters

Go down

Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen Empty Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen

Témanyitás  Karesz Hétf. Jan. 21, 2008 1:43 am

Eljött az igazság ideje. Kael'Thas nem hagyja annyiban csúfos vereségsorozatát, ezért úgy dönt, cselekvésre szánja el magát: összefog a hordával, és útra kel Stormwind City felé, hogy átverekedve magát az élőláncot alkotott alliance csapatokon, megtámadja, és legyőzze a királyt. Persze ez korántsem egyszerű feladat, mivel Stormwind lakossága a végsőkig fog harcolni városukért, nem engedve a sátáni erők elszabadulásának.

És itt jössz a képbe, Te, kedves játékos: szeretettel várunk a támadás lefolytatásához 2008. január 26-án, szombaton, délután 16.00 órakor!

Horda gyülekező: Dark Portal

Alliance gyülekező: Stormwind City, Stormwind City külső része.

Várunk mindenkit, fajtól, kaszttól és szinttől függetlenül.

Jutalmak: pvp honorrendszer szerinti pontozás.

További infok itt a fórumon, várom a hozzászólásokat!


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 02, 2008 11:05 am-kor.
Karesz
Karesz
Admin

Hozzászólások száma : 51
Location : Hungary, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 27.

http://mfkwow.fw.hu/

Vissza az elejére Go down

Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen Empty Re: Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen

Témanyitás  Janina Hétf. Jan. 21, 2008 2:05 am

Ha kihagyjuk Kelttészta 40-50k pyroit, meg a főnixeket, akkor úgy üt mint egy buzi és nem lesz nehéz megvédenünk szeretett fővárosunkat Very Happy

Janina

Hozzászólások száma : 25
Age : 39
Registration date : 2008. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen Empty Re: Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen

Témanyitás  Karesz Hétf. Jan. 21, 2008 2:30 am

Janina írta:Ha kihagyjuk Kelttészta 40-50k pyroit, meg a főnixeket, akkor úgy üt mint egy buzi és nem lesz nehéz megvédenünk szeretett fővárosunkat Very Happy

Nos, a következőképp alakul a történet:

Kael'Thas fogja vezetni a hordát be SW-be. Itt, ezesetben nem boss rangban fog feltűnni, hanem szimpla hadvezérként, a hangsúly a hordaplayer-allyplayer összecsapáson lesz (ezért is pvp raid event), no meg azon, hogy sikerül-e eljutni a királyig, akit az alliance utolsó leheletéig védeni fog!
Karesz
Karesz
Admin

Hozzászólások száma : 51
Location : Hungary, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 27.

http://mfkwow.fw.hu/

Vissza az elejére Go down

Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen Empty Re: Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen

Témanyitás  Solorien Hétf. Jan. 21, 2008 2:38 am

Természetesen nem fognak odáig eljutni, a királyt a szövetségünk értelmében minden eszközzel megvédjük.
Addigra 70es paladinként fogok a tömeg fölé tornyosulni és varázslataimmal óvom társaim életét a hősi küzdelemben.

The Naaru have not forgotten us !
Solorien
Solorien

Hozzászólások száma : 69
Age : 41
Location : Debrecen, Hungary
Registration date : 2007. Dec. 27.

Vissza az elejére Go down

Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen Empty Re: Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen

Témanyitás  Janina Hétf. Jan. 21, 2008 2:49 am

Karesz írta:
Janina írta:Ha kihagyjuk Kelttészta 40-50k pyroit, meg a főnixeket, akkor úgy üt mint egy buzi és nem lesz nehéz megvédenünk szeretett fővárosunkat Very Happy

Nos, a következőképp alakul a történet:

Kael'Thas fogja vezetni a hordát be SW-be. Itt, ezesetben nem boss rangban fog feltűnni, hanem szimpla hadvezérként, a hangsúly a hordaplayer-allyplayer összecsapáson lesz (ezért is pvp raid event), no meg azon, hogy sikerül-e eljutni a királyig, akit az alliance utolsó leheletéig védeni fog!

akkor nem lesz túlságosan egyenlő feltételű a küzdelem, mivel az ally oldalán ott harcolnak majd SW városának hűséges katonái. Hát így jártatok horda Very Happy

Janina

Hozzászólások száma : 25
Age : 39
Registration date : 2008. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen Empty Re: Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen

Témanyitás  aquir Kedd Jan. 22, 2008 8:51 pm

lenyomjuka vezírt és szétcsapjuk a hordásokat gyors event lesz:D

aquir

Hozzászólások száma : 12
Age : 42
Location : Debrecen
Registration date : 2008. Jan. 02.

Vissza az elejére Go down

Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen Empty Re: Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen

Témanyitás  mysy Szer. Jan. 23, 2008 2:35 pm

Egyértelmű a győzelmünk! Very Happy
A főkapun se jutnak be! Razz
mysy
mysy

Hozzászólások száma : 69
Location : Stormwind City
Registration date : 2008. Jan. 15.

Vissza az elejére Go down

Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen Empty Re: Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen

Témanyitás  Scarlet Szomb. Jan. 26, 2008 11:46 am

Álmodozni szabad gyerekek Razz For the Horde!

Scarlet

Hozzászólások száma : 11
Registration date : 2007. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen Empty Re: Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen

Témanyitás  Wicked Szomb. Jan. 26, 2008 7:06 pm

Vélemény; Biztos jó volt! De sajnos a kb. 14 DC közötti néhány képkockából alig láttam valamit. Vagy a netem, vagy a gépem kevés, de hamarosan beszerzek egy nagy adag ramot, és így hátha én is jobban tudok érvényesülni!

Ja, és köszönöm, hogy feltámasztottak, pont mondani akartam, hogy ha feltámaszt, akkor megyek csatázni! Smile
Wicked
Wicked

Hozzászólások száma : 50
Age : 39
Location : Szabadkígyós-Kecskemét [HUN]
Registration date : 2008. Jan. 14.

http://csabika.extra.hu

Vissza az elejére Go down

Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen Empty Re: Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen

Témanyitás  mysy Szomb. Jan. 26, 2008 7:57 pm

ejnye, hát mit értek a sok legendaryval? Laughing
mysy
mysy

Hozzászólások száma : 69
Location : Stormwind City
Registration date : 2008. Jan. 15.

Vissza az elejére Go down

Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen Empty Re: Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen

Témanyitás  aquir Szomb. Jan. 26, 2008 8:03 pm

Csúfos vereséget szenvedett a sok karakteréhez nem értő rinyapitsa szedett-vedett Hordaplayer (tisztelet a kiv....) Smile
Grat az Allisoknak, ügyesek voltunk!SmileSmile

Legion of the Naaru

aquir

Hozzászólások száma : 12
Age : 42
Location : Debrecen
Registration date : 2008. Jan. 02.

Vissza az elejére Go down

Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen Empty Re: Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen

Témanyitás  Wicked Szomb. Jan. 26, 2008 8:22 pm

Egy kicsit alázósra sikeredett az üzeneted a Hordának, de azért engedd meg, hogy gratuláljak Nektek! Smile Bár én is komolyabban részt vehettem volna - noha nem sokat számított volna - de majd talán máskor, hátha nagyobb lesz a sikerélményem Smile
Wicked
Wicked

Hozzászólások száma : 50
Age : 39
Location : Szabadkígyós-Kecskemét [HUN]
Registration date : 2008. Jan. 14.

http://csabika.extra.hu

Vissza az elejére Go down

Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen Empty Re: Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen

Témanyitás  mysy Szomb. Jan. 26, 2008 9:03 pm

Jók lehettek volna, csak hiányzott a csapat játék a hordásktól, legalábbis én úgy láttam, mindegyik össze-vissza koborolt Very Happy
mysy
mysy

Hozzászólások száma : 69
Location : Stormwind City
Registration date : 2008. Jan. 15.

Vissza az elejére Go down

Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen Empty Re: Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya el

Témanyitás  genius92 Szomb. Jan. 26, 2008 9:15 pm

Jó volt, a DC-kért télleg kár
genius92
genius92

Hozzászólások száma : 6
Age : 32
Location : Magyarország
Registration date : 2008. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen Empty Re: Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen

Témanyitás  Solorien Szomb. Jan. 26, 2008 9:32 pm

Én rettentően élveztem az eventet a DCk ellenére is. Bár nem vagyok egy nagy PVPs, végig tudtam izgulni a csatát. Igaz a 10ik perc után rájöttem, hogy a healereket a kutya sem támadja, végig tudtam healeni. Legközelebb legalább 1x támadjatok meg engem is plz Very Happy
Számítottam némi furfangra, hogy beidézik a hordát a király tróntermébe vagy valami ilyesmi, de talán legközelebb Smile
Jó csata volt, mindenki sokat tanult sztem belőle.
Solorien
Solorien

Hozzászólások száma : 69
Age : 41
Location : Debrecen, Hungary
Registration date : 2007. Dec. 27.

Vissza az elejére Go down

Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen Empty Re: Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen

Témanyitás  Scarlet Szomb. Jan. 26, 2008 9:38 pm

Vesztettünk? naná, nem voltam ott... meg Ant is elment, szal a horda totál csődbe ment

Scarlet

Hozzászólások száma : 11
Registration date : 2007. Dec. 29.

Vissza az elejére Go down

Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen Empty Re: Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen

Témanyitás  Karesz Vas. Jan. 27, 2008 12:35 am

Köszönöm a részvételt, nagyon jók voltatok mindkét oldalon.
Sajnos a hosting szolgáltató-oldali szakadások miatt eléggé sok disconnect volt; talán valamit javíthattak időközben, mert estére teljesen megszűnt ez a jelenség.
Vasárnap délután négykor ismételten várlak benneteket az újabb PVP raid eventre (részletesen az idevonatkozó topicban!)
Karesz
Karesz
Admin

Hozzászólások száma : 51
Location : Hungary, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 27.

http://mfkwow.fw.hu/

Vissza az elejére Go down

Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen Empty Re: Kael'Thas Sunstrider támadást indít Stormwind királya ellen

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.