Golnet World of Warcraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legion of the Naaru

+5
aquir
Janina
sikeee
mysy
Solorien
9 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Legion of the Naaru Empty Legion of the Naaru

Témanyitás  Solorien Csüt. Jan. 31, 2008 7:19 pm

Üdv!

Ide fogjuk postolni a klánnal kapcsolatos eseményeket, információkat!

A klán elsősorban olyan játékosokat keres, akik instázni szeretnének, nem egyénben hanem csapatban gondolkoznak. Tervezzük, hogy heti rendszerességgel indítunk raideket Karazhanba, Zul Amanba és a többi high lvl instákba. Természetesen napi rendszerességgel farmoljuk a heroic instákat.
Amennyiben szeretnétek felvételt nyerni, keressétek az alábbi játékosokat:

Aquir - Klánvezér, Warrior Classleader
Odyss
- Commander, Druid Classleader
Solorien
- Commander, Priest Classleader
Janina
- Shaman Classleader
Solorien
Solorien

Hozzászólások száma : 69
Age : 41
Location : Debrecen, Hungary
Registration date : 2007. Dec. 27.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  Solorien Csüt. Jan. 31, 2008 7:30 pm

A Legion of the Naaru klán 3 bosst ölt le Zul Amanban (íme a bizonyíték, hogy GM segítség nélkül is lehet instázni)

Nagy gratula mindenkinek, szép munka volt!
Solorien
Solorien

Hozzászólások száma : 69
Age : 41
Location : Debrecen, Hungary
Registration date : 2007. Dec. 27.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  mysy Csüt. Jan. 31, 2008 8:52 pm

Solorien írta:A Legion of the Naaru klán 3 bosst ölt le Zul Amanban (íme a bizonyíték, hogy GM segítség nélkül is lehet instázni)

Nagy gratula mindenkinek, szép munka volt!

Very Happy k is esett egy jó epic heal cheast plate, és epic heal mace nekem, aki meg gm-el megy instázni, annak fogalma sincs a WoW-ról...

ZA-t betoltuk Karazhan már gyerekjáték lesz Smile

ezért bocsi: sok majom meg örüljön az ingyen kapott epic-ért, mi megszenvedünk érte és élvezzük a játékot... Razz
mysy
mysy

Hozzászólások száma : 69
Location : Stormwind City
Registration date : 2008. Jan. 15.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  sikeee Csüt. Jan. 31, 2008 9:05 pm

ennyi...

sikeee

Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2008. Jan. 20.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  Solorien Pént. Feb. 01, 2008 2:13 am

Vasárnap este 7-től Karazhan! (ez azt jelenti, hogy 19:00-kor szeretnénk megütni az első mobot, ne akkor kelljen már a többiek után rohangálni)

Amit szeretnénk kérni mindenkitől:

Telepítse az Omen aggromérő addont, továbbá legyen felrakva a Teamspeak is, hogy tudjunk beszélni. Nem baj, ha nincs mikrofonod, az instrukciókat hallod legalább Wink (a TS beállításait guild chaten elmondjuk majd)
Lehetőség szerint rendelkezzen mindenki megfelelő potikkal (healing, mana, stb) továbbá a The Master's Key-el.

A tervek: Ha minden jól megy, minden bosst megnézünk és lecsapunk Karazhanban. Az ideális csapatleosztás a következő lenne:
1 Tank (szigorúan warrior)
1 Offtank (warrior vagy feral druid, de semmiképp sem pala)
5 (4) DPS
3 (4) Healer
További infókért keressétek az Officereket.
Solorien
Solorien

Hozzászólások száma : 69
Age : 41
Location : Debrecen, Hungary
Registration date : 2007. Dec. 27.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  mysy Szomb. Feb. 02, 2008 1:20 am

Pala Healer jelen lesz személyemben! Very Happy (Flash of Light spammer Laughing)

remélem DC nem szól közbe
mysy
mysy

Hozzászólások száma : 69
Location : Stormwind City
Registration date : 2008. Jan. 15.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  Janina Szomb. Feb. 02, 2008 11:23 am

Hát emberek tegnap nem semmit alkotott a guild és néhány "kívülálló", szépen sorban hajtottuk végre a nagyobbnál nagyobb tetteket.
Először is kezdődött egy délutáni kis trasheléssel, mégpedig nem akárhol, hanem SSCben! 5 bátor, vállalkozó kedvű egyén (Bazooka, Solorien, Sike, Farrywe, Janina) bevette magát SSC vízzel telt barlagjaiba és trashirtásba kezdett. Vagyis kezdett volna de a vízesés nem engedet az instába így egy kis trükkhöz folyamodtunk, így sikerült bejutni. (ne gondoljátok, hogy GMnek szóltunk, az nem a mi utunk, hanem saját erőből és egy kis esszél oldottuk meg a dolgot Wink ) szóval bejutottunk
Hát az első ellenfél egy Underbog Colossus nevű irdatlan méretű és HPval (kb 500k) rendelkező dudva volt, de mi csak ütöttük és ütöttük és nem tudott ellenünk tenni semmit, dobott imba Vortexet, meg Mark of Illidarit, nameg egy remek resto sámán totemet Smile Ezek után jött két közepesen erős naga kb 250-350k HPval, meg egy DC szal kezdhettük előlről... MEgint Colossus, 2 naga, utána liftezés feljebb. Na itt az imba retri pala tankunk egyszerre 4 mobot fogott (ismét magák 250-350k HPval), Farrywe és Solorien a hílerek izzadtak rendesen, de megoldották... újabb imba lútok, természetesen az elmaradhatatlan vortex és mark of illidari, valamint str+stamis nyakas. Jött még egy 3as pack amit legyűrtünk és sajnos egy újabb DC ami miatt kezdhettük volna előlről de a kis csapatnak elment egy kicsit a kedve, meg lankadt a figyelem és már nem akartuk erőltetni.

Ekkor én egy kis AFKra mentem, amikor újra beloggoltam egyből jött a whisper Sike felől, hogy gyere Slave Pens heroicba (a csapat: Sike, Tyrann, Nixus, Farrywe és jómagam volt). Mondom oks és már kaptam is a summont... Slave Pensbe úgy mentünk befelé mint kés a vajba. 1. és 2. boss gond nélkül feküdt. a 2. előtt jött a dilemma és a nagy kérdés: Héj srácok, ti kivettétek az első bossból a Badge-et? ööö én nem, én sem Sad jöttek a válaszok, erre megszólalt Sike: Inkább tegyük fel úgy a kérdést, hogy ki volt az aki kivette Very Happy ... hát senki Very Happy SZóval hogy történetem folytassam, a Quagmirran előtti utolsó trashpackot húztunk, amikor .... DC... DC... és megint DC Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Hát ekkor már nem volt túl természetes a mosolyom és elmentem egy hosszabb szünetre.

Mikor visszaértem, látom a guild nagy részen EPLen van... Ekkor már tudtam hogy valami készülődik. Igen jól gondoljátok kedves olvasóim a guild újra Zul'Aman meghódításába kezdett... TErmészetesen most is akadtak olyanok, akik megpróbáltak griffel Ghostlandra menni (Puli, Farrywe Smile ) és majd belefulladtak a nagy rózsaszín felhőbe (Marakuja kedves volt és segített őket kiszabadítani). Jah igen ezúton jelezném a tisztelt GM csapatnak, hogy a meeting stonenal, vagy a griffel próbáljanak már valamit kezdeni, mert így elég macerás Zul'aman közelébe jutni... Szóval a csapat: Aquir (totálbrutál imbatank), Sike (a bicskás hasfelmetsző állatdps), Tyrann (aki hol cicában karmolászik, hol a rejuv, regrowth, lifebloom triót nyomja), Farrywe (természetesen FoL spammer healbot), Puli (a palatankok healistene), Ewok (Aquir altja Smile, de innert meg combatrest tud osztani ), Marakuja (horda GM, aki szimpla játékosként csatlakozott a raidhez. Mondtuk neki hogy semmi GM spell, meg kill parancs, itt kooly raid lesz... így is volt), valamint én Janina (Lesser Heal osztó enhancement sámán, aki egy bossfight alatt 2 innert kér, de megnyeri a Healing DOne-t Laughing ). Szóval így indultunk el...
Az első 3 boss az gond nélkül feküdt, remek volt a csapat, nagyszerű kommunikáció és tökéletes kivitelezés... ennyi kell a sikerhez. Na szóval még nem volt vége, mert elindultunk a 4. boss felé, amit csak megsúgok a további félreértések elkerülése végett nem a zárt ajtót kell kinyitni hozzá, mert nem lehet hanem a tóparton körbehaladva kell megkerülni az épületet. Nah szóval jött Halazzi a lynx boss. Pull 2 totem le a földre -> addigra a 2 tank halot... ress újabb próba, bírjuk egy darabig, wipe... megint wipe, megint wipe... kb a 5. vagy 6. tryon Marakuja tank gearbe öltözött és így kezdte el tankolni a bosst...a fight során az assassment tanulsága szerint 1.2 millió HPt vert le róla a kis csapat, de az életének még 89%a megvolt, a fight már vagy 10 perce ment (azért tudom mert 5x kellett újratotemezni terepet) Smile amikor hirtelen lehalt a tank -> ergo levágta az aggro 2. rugónkat. Marakuja felkelt, újra felvette, Sikére combatres, megkapta a teescós buffokat és nyomtuk tovább, de ott álltunk mana nélkül (pedig 4 híler volt) a 2 inner eltolva -> szóval ez is wipe lett. De így kérném a tisztelt Gmket, hogy Halazzi HPjának nézzenek uténa, mert a wowhead tanulsága szerint is csak kb 1.2-1.5 millióval kéne rendelkezzem nem pedig 10zel Sad szóval ez nagyon felidegesített minket (meg Marakuját és először használta a kill parancsot Sad sajnálom jó lett volna megölni, de ezt a bugot nem lehet legyűrni Sad ) szóval mennék a 5. boss felé de nem tudunk bejutni, asszem középen az ajtónak kéne kinyílnia, de nem nyílik, szóval erre pedig tanácsot kérnénk, mert jó lenne már majd Zul'Jint is szájba verni, azt meg nem lehet csak úgy Smile

Ekkor lett raiddisband a nagy tanácskozás közepette mivel egy-két embernek sürgős "ihatnékja" akadt Smile
Egy szó mint száz remek nap volt a tegnapi és még sok ilyet a guild életében, remélem ezzel a kis beszámolóval sokaknak kedvet csinálok az instázáshoz és a raideléshez, mert ez a játék lényege, nem pedig az ingyen GM epix...

Köszöntem a figyelmet!

Üdv: Janina from Exodar

/bye
/farewell

Janina

Hozzászólások száma : 25
Age : 39
Registration date : 2008. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  Solorien Szomb. Feb. 02, 2008 1:23 pm

Komolyan el kell gondolkoznunk valamilyen jutalmazáson, alakul ez a kis csapat Smile Sajnálom, hogy tegnap nem tudtam veletek tartani, mindenesetre szép munka volt. Holnap Karazhan! Készüljetek!

Ezúzon szeretném megkérni a GM csapatot, hogy a raid tagjai számára legyenek kedvesek kiosztani a The Master's Key-t, a kulcsquest sorozat ugyanis sajnos bugos.

Amennyiben Karazhant a vezetőség sikeresnek ítéli, meglátogatjuk Gruult és Maulgart is a közeljövőben. Bízom benne, hogy mindenki alakít majd Wink
Előre Legion of the Naaru!
Solorien
Solorien

Hozzászólások száma : 69
Age : 41
Location : Debrecen, Hungary
Registration date : 2007. Dec. 27.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  mysy Szomb. Feb. 02, 2008 4:40 pm

Janina írta:...
szép beszámoló grat hozzá, na meg a csapatnak is! Smile
mysy
mysy

Hozzászólások száma : 69
Location : Stormwind City
Registration date : 2008. Jan. 15.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  sikeee Szomb. Feb. 02, 2008 5:03 pm

Én hozzá se tok szólni... ez a megszokott csapat munka ami kezd kialakulni... engem felhuzott az a csunya boss és inkább leléptem iszogatni a barátokkal Razz   Vasárnap majd KARA is meglesz ... CuuPpp

sikeee

Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2008. Jan. 20.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  mysy Szomb. Feb. 02, 2008 7:19 pm

sikeee írta: engem felhuzott az a csunya boss és inkább leléptem iszogatni a barátokkal Razz

Azt is kell, nem csak kockulni Smile

Lehet vége volt az eventnek de végülis lement thrall! Very Happy
mysy
mysy

Hozzászólások száma : 69
Location : Stormwind City
Registration date : 2008. Jan. 15.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  Solorien Vas. Feb. 03, 2008 12:33 pm

Üdv!

A ma esti Karával kapcsolatban beszélgettem Karesszal, mindenkinek ad kulcsokat. Viszont amennyiben a hosting cégnél nem sikerül megoldani a netes problémákat, nem látom értelmét az instázásnak. Bízzunk benne, hogy nem lesz gond Wink
Solorien
Solorien

Hozzászólások száma : 69
Age : 41
Location : Debrecen, Hungary
Registration date : 2007. Dec. 27.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  Janina Vas. Feb. 03, 2008 1:02 pm

Jah télleg elfelejtettem postolni, hogy tegnap még a nagy DC eső előtt 8 elszánt kalandozó megölte SSC első bossát az instabil Hydrosst (aki annyira nem is instabil Wink )

Janina

Hozzászólások száma : 25
Age : 39
Registration date : 2008. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  aquir Vas. Feb. 03, 2008 1:07 pm

No, mostmár fejezzük be a kis instákat és nyomuljunk akár trashmobozni, vagy ha többen leszunk bossolni is SSC-be. Tegnap éjjel lementem az altommal kipróbálni hány ember kell minimum és meglepő módon tök simán, die nélkül eljutottam az első bossig. Trahelni már 2en is lehet:D, bár nem árt egy dps is mert a bazibogokat 15-20 perc volt egyedül szétvernem:D Egyet sajnos nem lehet kikerülni az elviszi az időt. A kis 71es nagákat is 10 percig ütöttem, ugyan de simán megy 4 egyszerre:D(itt nem is kell sok híl az öngyógyítós cuccom miatt) Kb 15 nether vortex esett meg jópár epic, szal tisztán megéri:D Ami megizzasztott az a sporebat szerű ami kb. 1500at csap, nah ott dolgozott a feraldruidám rendesen a hillel! Úgyhogy bármikor várom a jelentkezőket, hogy csapkolódjunk bent. Az egyetlen hátulütője a kis csapatnak, hogy pillanatok alatt elfogy az armorom, mert mintha a warrim savban harcolna, az első bossig elfogy a fél gear. Szal 2. nekifutásra már 2-3 cuccom is pirossá válik , javitani kell. Jah igen! Ami kellene és elég fontos lenne, ha tudna valaki gyártani: "Field repair bot" vagy mi a franc. Engi tudja csinálni, úgyhogy megkérném az engineereinket, már ha vannak, hogy álljanak rá a gyártására! És salt shakert is kellene gyártani, hogy a lw-sek nyomassák cured rugged hide-t. Aki tud ilyeneket gyártani az szóljon Aquir-nak, vagy Ewook-nak!

aquir

Hozzászólások száma : 12
Age : 42
Location : Debrecen
Registration date : 2008. Jan. 02.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  Solorien Vas. Feb. 03, 2008 1:11 pm

Janina írta:Jah télleg elfelejtettem postolni, hogy tegnap még a nagy DC eső előtt 8 elszánt kalandozó megölte SSC első bossát az instabil Hydrosst (aki annyira nem is instabil Wink )

Gratula! Beindult a guild progress Very Happy
Solorien
Solorien

Hozzászólások száma : 69
Age : 41
Location : Debrecen, Hungary
Registration date : 2007. Dec. 27.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  aquir Vas. Feb. 03, 2008 1:30 pm

Ne ide irogass hanem gyere gémelni:D Bár most sok a dc:(

aquir

Hozzászólások száma : 12
Age : 42
Location : Debrecen
Registration date : 2008. Jan. 02.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  mysy Hétf. Feb. 04, 2008 12:41 pm

Egész jó volt a Tegnapi Kara Raid! Very Happy
Kár hogy a t4es tokenból olyan esett ami(fejes, mellpáncél)amit már kiszedtem Zul'Aman-ból, és azok jobbak. Very Happy
mysy
mysy

Hozzászólások száma : 69
Location : Stormwind City
Registration date : 2008. Jan. 15.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  Solorien Hétf. Feb. 04, 2008 7:47 pm

A Legion of the Naaru klán felvételt hirdet DPS kasztok számára!
Szeretettel várjuk a 70-en instázni vágyó Warlockokat, Mageket, Huntereket!

Jelentkezni lehet:

Aquir (Ewook),
Odyss (Trenissa)
Solorien (Solo)
Janina
Solorien
Solorien

Hozzászólások száma : 69
Age : 41
Location : Debrecen, Hungary
Registration date : 2007. Dec. 27.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  aquir Kedd Feb. 05, 2008 4:45 pm

Ewook eltunt helyette Ewok névvel szerepel!

aquir

Hozzászólások száma : 12
Age : 42
Location : Debrecen
Registration date : 2008. Jan. 02.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  mysy Szer. Feb. 06, 2008 3:16 am

2 heroic kulcsot máris kifarmoltunk! Very Happy

nyomjuk ezerrel az instákat! Smile
mysy
mysy

Hozzászólások száma : 69
Location : Stormwind City
Registration date : 2008. Jan. 15.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  mysy Szomb. Feb. 09, 2008 12:31 pm

SSC 5 boss down... Smile
mysy
mysy

Hozzászólások száma : 69
Location : Stormwind City
Registration date : 2008. Jan. 15.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  Solorien Vas. Feb. 10, 2008 2:53 pm

Ma este 8-tól insta. A jelentkezők számától függ, hogy Karazhan, Gruul's Lair vagy SSC lesz.
Jó lenne kialakítani valamilyen guildprogresst. Én azt javasolnám, hogy toljuk végig sorban az instákat, először kifarmolva a T4, majd T5 szetteket. Black Temple meg a többi high insta ráér később is. Vélemények?

Más: Akinek kell 16os táska, szóljon. Solorianával tudok varrni, csak küldjetek Netherweave Cloth-okat.
Solorien
Solorien

Hozzászólások száma : 69
Age : 41
Location : Debrecen, Hungary
Registration date : 2007. Dec. 27.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  mysy Vas. Feb. 10, 2008 5:13 pm

Gruul's lair tiszta, minden segítség nélkül Smile

Omen-t ne vigyétek instázni, nagyon nagy ninja.... pala tokent elvitte mage létére, és BT-s cuccokban van, hát szerintem köze nincs a WoW-hoz...

solo: sorba megyünk csakis, akinek meg valami hiányzik lemegyünk vele
mysy
mysy

Hozzászólások száma : 69
Location : Stormwind City
Registration date : 2008. Jan. 15.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty hy!

Témanyitás  Joanna Kedd Feb. 26, 2008 12:54 am

Még csak most csatlakoztam ide de tetszik Very Happy remélem hasznotokra leszek Very Happy

Joanna

Hozzászólások száma : 10
Age : 34
Location : Zalaegerszeg
Registration date : 2008. Feb. 26.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  Grim Kedd Feb. 26, 2008 1:11 am

Én is hordátol jöttem át még Golnet indulásakor mert raidelni akartam rendesen és most mát látom jól döntöttem mert a közösség is jó Very Happy

Grim

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Jan. 23.

Vissza az elejére Go down

Legion of the Naaru Empty Re: Legion of the Naaru

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.