Golnet World of Warcraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nincs szerver

+3
Grim
Karesz
mikice
7 posters

Go down

Nincs szerver Empty Nincs szerver

Témanyitás  mikice Vas. Feb. 17, 2008 12:31 pm

Miért van az, hogy a Golnet honlapon látom az online játékosokat, váltakozik is a létszám nekem mégis azt hozza hogy nem található a szerver? Tegnap csináltam az accot akkor is csak sokára engedett fel (nem az 5 perces várakoztatás volt) most meg egyfolytában azt hozza hogy: Unable to connect mikor be akarok jelentkezni.

mikice

Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2008. Feb. 06.

Vissza az elejére Go down

Nincs szerver Empty Re: Nincs szerver

Témanyitás  Karesz Vas. Feb. 17, 2008 6:51 pm

mikice írta:Miért van az, hogy a Golnet honlapon látom az online játékosokat, váltakozik is a létszám nekem mégis azt hozza hogy nem található a szerver? Tegnap csináltam az accot akkor is csak sokára engedett fel (nem az 5 perces várakoztatás volt) most meg egyfolytában azt hozza hogy: Unable to connect mikor be akarok jelentkezni.

Előfordulhat, hogy nem szedted le a legutolsó patchet: 2.3.3.7799-es verzió. Ha így van, akkor minél előbb tedd meg, utána írd át a realmlistet erre: set realmlist golnet.eu

Illetőleg az is probléma lehet, ha nem telepítetted fel a BC kiegészítőt, ugyanis csak BC-s accokat támogat a szerver.
Karesz
Karesz
Admin

Hozzászólások száma : 51
Location : Hungary, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 27.

http://mfkwow.fw.hu/

Vissza az elejére Go down

Nincs szerver Empty Re: Nincs szerver

Témanyitás  mikice Vas. Feb. 17, 2008 7:20 pm

Sajna valami más lehet a gubanc mert a realmlistet már átírtam és a game is BC 2.3.3.7799. A dologban az az érdekes hogy elég rapszódikusan jelentkezik a probléma. Talán még a vistát tudom elképzelni hogy azért rendetlenkedik ill hogy nem telepítettem a gamét hanem csak átmásoltam a régi telepített könyvtárat mikor újratettem a windowst.
Vagy talán az addonok a probléma? Van fent egy quest helper egy cartographer meg egy map coords de szerintem ezek nem sértik a szabályzatot hisz nem a másik kárára segítenek nekem.

mikice

Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2008. Feb. 06.

Vissza az elejére Go down

Nincs szerver Empty Re: Nincs szerver

Témanyitás  Grim Vas. Feb. 17, 2008 9:24 pm

Nekem is ez a bajom most este:S délután betudtam lépni rendesen msot nem megy. töröltem az addonokat és msot futtatom a wow repairt aztán kiderül mi lesz Smile Egyébként sztem nem a Vista a gond mert nekem Xpén nem megy.

Grim

Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2008. Jan. 23.

Vissza az elejére Go down

Nincs szerver Empty Re: Nincs szerver

Témanyitás  mikice Vas. Feb. 17, 2008 11:32 pm

Nos talán a próféta beszélt belőled mert már sikerült csatlakozni igaz most se elsőre de nem kellett törölni semmit maradt minden a régiben. Talán csak rosz napja volt a szervernek.

mikice

Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2008. Feb. 06.

Vissza az elejére Go down

Nincs szerver Empty Re: Nincs szerver

Témanyitás  Solorien Hétf. Feb. 18, 2008 1:53 pm

Apró technikai hiba volt a gond, de elméletileg most már minden ok Wink Rossz napja volt a szervernek cherry
Solorien
Solorien

Hozzászólások száma : 69
Age : 41
Location : Debrecen, Hungary
Registration date : 2007. Dec. 27.

Vissza az elejére Go down

Nincs szerver Empty Re: Nincs szerver

Témanyitás  Karesz Hétf. Feb. 18, 2008 5:04 pm

Solorien írta:Apró technikai hiba volt a gond, de elméletileg most már minden ok Wink Rossz napja volt a szervernek cherry

Megoldódott, igen.

Mindenkit kérek, írja át a régi realmlistet erre:

set realmlist goofysworld.eu
Karesz
Karesz
Admin

Hozzászólások száma : 51
Location : Hungary, Budapest
Registration date : 2007. Dec. 27.

http://mfkwow.fw.hu/

Vissza az elejére Go down

Nincs szerver Empty Re: Nincs szerver

Témanyitás  vageri Hétf. Feb. 18, 2008 7:21 pm

csá all!

Lehet hogy hülyeségnek hangzik de mi van a fun szeróval??
Mert neke mnem adja ki a realmoknál csak a Golnet-et

vageri

Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2008. Feb. 18.

Vissza az elejére Go down

Nincs szerver Empty Nincs SZerver

Témanyitás  Sparks Hétf. Feb. 18, 2008 8:17 pm

Nekem az a bajom hogy egy jó ideje a nap folyamán nem tudok felmenni a Funszerverre!!!!!!!A Golnetre feltudnék menni, de a realmlist váltásnál a játékban, nem ajánlja fel a funszerver realmját,szóval arra nem tok felmenni!!!Miért van ez?????????????2.3.0-ás a patch-em,de ha ez lenne a baj,akkor sz.tem be se engedne jelentkezni!És tegnap még vidáman instáztam haverommal és neki is pont ez a helyzete!!!!!!PLS HELP vagy VÁLASZOLJON EGY ILLETÉKES!!!!!!!!!!!!!!!!

Sparks

Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2008. Feb. 18.

Vissza az elejére Go down

Nincs szerver Empty Re: Nincs szerver

Témanyitás  vageri Hétf. Feb. 18, 2008 11:25 pm

pff

pont ugyanez a bajom Razz

vageri

Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2008. Feb. 18.

Vissza az elejére Go down

Nincs szerver Empty Re: Nincs szerver

Témanyitás  Solorien Kedd Feb. 19, 2008 2:19 am

Sparks írta:Nekem az a bajom hogy egy jó ideje a nap folyamán nem tudok felmenni a Funszerverre!!!!!!!A Golnetre feltudnék menni, de a realmlist váltásnál a játékban, nem ajánlja fel a funszerver realmját,szóval arra nem tok felmenni!!!Miért van ez?????????????2.3.0-ás a patch-em,de ha ez lenne a baj,akkor sz.tem be se engedne jelentkezni!És tegnap még vidáman instáztam haverommal és neki is pont ez a helyzete!!!!!!PLS HELP vagy VÁLASZOLJON EGY ILLETÉKES!!!!!!!!!!!!!!!!

Úgy tudom, keddre ígérték, hogy menni fog a fun szeró.
Solorien
Solorien

Hozzászólások száma : 69
Age : 41
Location : Debrecen, Hungary
Registration date : 2007. Dec. 27.

Vissza az elejére Go down

Nincs szerver Empty Nincs szerver

Témanyitás  Sparks Kedd Feb. 19, 2008 4:44 pm

Köszi Solorien,most még sajana nincs funszerver Mad No pale De remélem hogy este 7 felé már lesz,mert ez volt a legjobb funszerver. Ha netán változott v.mi a funszerverrel kapcsolatban (patch,realm,beindulásának ideőpontja) akkor légyszi írja meg v.ki aki tudja!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy

Sparks

Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2008. Feb. 18.

Vissza az elejére Go down

Nincs szerver Empty Re: Nincs szerver

Témanyitás  vageri Kedd Feb. 19, 2008 6:40 pm

THX az infót a funszeróról:P

Legalább tudom hogy nem az én gépemmel van a baj

vageri

Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2008. Feb. 18.

Vissza az elejére Go down

Nincs szerver Empty Szerver...

Témanyitás  goofy Szer. Feb. 20, 2008 11:01 pm

Pici gondjaim tamadtak a szerverparkban. bementem, beallitottam a gepet, beleraktam meg1 memoriamodult, es zarlatot kapott, lesult az egesz.
Alaplap, az egyik memoriamodul, winchester.

Alaplapot vettem, memoria csak 1 modul van benne, winchesterert holnap megyek. (csutortok)
Szar dolog, ez van.

DE! HOLNAP 1, MAX 2 KOR LESZ SZERVER!!!!

goofy

Hozzászólások száma : 5
Age : 37
Registration date : 2008. Feb. 20.

http://goofysworld.eu/

Vissza az elejére Go down

Nincs szerver Empty Re: Nincs szerver

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.