Golnet World of Warcraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

True Fighters

+8
Fireblade
Joanna
mysy
BANAK
KDK
Gica
Solorien
beckerzs
12 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

True Fighters Empty True Fighters

Témanyitás  beckerzs Szer. Feb. 20, 2008 6:28 pm

Üdvözlök mindenkit a True Fighters-nél!

Nos, végre van egy oldalunk a fórumon. Remélem minél többet fogtok ide írni.

Ide lehet majd küldeni a klánnal kapcsolatos fontos dolgokat, meg a kevésbé fontosakat, sőt a lényegteleneket is!

Aztán, ide kerülhetnének majd a végig tolt, vagy kevésbé végig vitt insták leírásai is, hátha a kicsik nagyobb kedvet kapnak a fejlődésre.

Hát, ennyi tudtam ide rögtönözni így hirtelen.

MINDENT A SZÖVETSÉGÉRT! MINDENT A KLÁNÉRT!

beckerzs

Hozzászólások száma : 26
Registration date : 2008. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  beckerzs Csüt. Feb. 21, 2008 12:05 am

Nos, akkor én leszek az első, mega második is, aki ide ír. Very Happy Ahogy ígértem, itt az első insta beszámoló. Méghozzá nem más, mint heroic Hellfire Ramparts.

Az 5ös a csoport a következő: Micoka, a legjobb healer akit ismerek, Fireblade, az über lock, a succubus-ával. Nixus, a mi DPS-ünk, Banak, az imba tank, és még úgy pluszba én, Tnemele is, hogy ki tegyem a létszámot.

Mivel nekem még nem volt kulcsom HR-hoz, ezért trükköznünk kellett egy kicsit. Bár még így is először hatalmasokat bénáztunk, én pl. nem tudtam bemenni. Aztán amint mindenki benn volt, elkezdtük az aprítást. HR-nak köszönhetően, az elején ránk jöttek 3an, de sikerült megoldani, köszönhet érte: Micoka, Fireblade, Banak, Nixus Very Happy . Én ugyanis még nem voltam bent, csak kívülről szurkoltam nekik.

Aztán sikerült nekem is bemenni (thx Banak), és végre elkezdődhetett az igazi insta. Eléggé pia szűkében voltunk (télleg, el kéne mennem venni Very Happy ) de végül is sikerült megoldanunk. Aztán utána jött a kicsit lazább rész: mentünk, öltünk, mentünk, ölünk... és akkor megláttuk az első bosst. pechünkre az egyik mob (az egyik Destroyer) bebugozódott (na ilyen szavakat találjatok még ki Very Happy ), de Micoka megoldotta Mind Controllal (továbbiakban MC). Aztán az első bosson (Watchkeeper Gargolmar lvl72) sikeresen túljutottunk, semmi gond nem volt. A többiek nem tudom, kaptak e bármi jót is, én kaptam egy csizmát, ennyit tudok Razz .

Utána jött egy izgalmas rész (végre!) Mégpedig, hogy Micoka MC-vel lefogott egy mobot, Banak, Nixus, Fire meg az a mob közbe harcolt 3-4 másikkal, és a mi Tankunk hp-ja rohamosan csökkent. Én közbe próbáltam tartani egy másik mobot, de kénytelen voltam az utolsó csepp véremmel Banakra tenni egy healt. Mint utóbb kiderült, Nixus is gondolt erre (thx) úgyhogy csak én haltam meg, de Nixus simán felhúzott, és még bekapcsolódhattam a csata végébe (thx még1szer). És akkor elkezdtünk egy verset költeni Banakról Very Happy . Még csak a címe van meg, de majd lesz még több is Very Happy .

Aztán jött a második boss (Omor the Unscarred lvl73). Micoka megint használta az MC-t, így rám maradt a heal, bár nem volt rá szükség, mert amíg lejárt az MC alig sérültek a "tankocskák" /by Micoka/. Én közbe ott osztogattam a DPS-t, meg tettem le totemeket, meg amint megidézte a Felstalker-jeit, azokat kicsit megbántottam (ha jól láttam Nixus segítségével Very Happy ). Aztán Omor is simán lement (+egy jó öv Razz ), és jött az uccsó boss, és a várva várt drop.

Vazruden (lvl75), és a sárkánya (külön). Ismét a hasznos MC, és közbe osztottuk rendesen Vazruden-t, le is ment könnyen, de kb. amit dobott egyenlő volt a semmivel. Aztán még bíztunk a sárkányban. Nagy nehezen sikerült az égből lecsalni, meg is halt gyorsan. De kb ugyanazt dobta, mint Vazruden. Úgyhogy, az uccsó nagy drop nélkül mentünk el Hellfire Rampartsból.

Köszönöm a figyelmet, és azt, hogy legalább minden 3. mondatot elolvastad Laughing .

beckerzs

Hozzászólások száma : 26
Registration date : 2008. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  Solorien Csüt. Feb. 21, 2008 1:39 am

Grat, további sok sikert!
Solorien
Solorien

Hozzászólások száma : 69
Age : 41
Location : Debrecen, Hungary
Registration date : 2007. Dec. 27.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  beckerzs Csüt. Feb. 21, 2008 4:50 pm

köszönjük Solorien, remélem még nagyon sok sikerünk lesz.

beckerzs

Hozzászólások száma : 26
Registration date : 2008. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  beckerzs Hétf. Feb. 25, 2008 12:10 am

És akkor ahogy a többieknek megígértem, itt is van a Karazhan leírás Exclamation

Nos, ez az insta eléggé sokáig tartott, és sajnos rendesen végig sem tudtunk rajta menni. De mindent szépen sorjába.

Tehát a felállás: az összeszokott 5ös: Micoka, Nixus, Fireblade, Banak, és Tnemele. Illetve, még csatlakozott hozzánk Teki, egy remek hunter (és draenei, ami kis előny Very Happy ). Tudom, hogy többen kellett volna menni, de jól megvoltunk. Egy darabig...

A "pókós" részről (biztos van vmi neve, de azt nem tudom) majd vki más ír, ugyanis annál nem voltam ott. Azt majd tessék leverni Micokán. Vagy Banakon. Vagy Nixuson. Vagy Firebladen. Vagy Tekin. Very Happy

Viszont az istállós részt már szerencsére (vagy pechetekre Very Happy ) már én tudom megírni. Tehát, sikerült wipe-al kezdeni, ugyanis még nem volt tervünk a 3 lóra. De aztán sikerült 1et elhúzni, az gond nélkül lement. Aztán jött 2. na ott megint problémák lettek, és a végén az lett, hogy megint meghalt mindenki, és az egyik ló beállt az insta ajtaja elé, úgyhogy nem tudtunk éledni. De nem adtuk fel. Banak hősiesen bement, és tartotta magát, amíg Micoka, Nixus és én nem adtunk neki egy kis hp-t Very Happy . Aztán onnan már ment mint a karika csapás.

Egyre jobban belejöttünk, Micoka is rájött, hogy milyen jól le tudja kötni az undead pacikat, meg hogy még nem felejtett el healelni sem Very Happy . Banak kiválóan tankolt, Fireblade, Nixus, Teki meg én pedig osztottuk rendesen a Dps-t.

Ööö, na itt most van egy kis rövid zárlat. De ha jól emlékszm, jött a következő boss, Midnight, a paci.Egy kedves ?? boss. De nem volt halál. A felállás a szokásos volt. Kb. fél hp-n volt Midnight, amikor Micokának elfogyott a manája, de Nixus adott neki egy Inervate-t, úgyhogy még ki tudtuk úgy húzni, hogy a bossnak már csak 20% hp-ja maradt. Akkor micoka manája kb 100 körül volt, és akkor átvettem a healt, mivel addig spóroltam a manával, hogy erre legyen. Lényeg a lényeg, simán lekaptuk Midnight-ot. Gratulálok mindenkinek Exclamation

Aztán ahogy mentünk tovább, nem volt semmi gond a 2-3 pacis csoportokkal. 1-2 le lett kötve Micoka által, 1-et meg simán lekaptunk.

Aztán ahogy mentünk tovább, megtaláltuk a kovácsot. Minden cuccunkat megjavítottunk, aztán léptünk 2t, és rájöttünk, hogy miért van kovács. Ugyanis sikerült wipeolni, mert ránk jöttek vagy 8an. Akkor mégegyszer. Úgyhogy, miután mindenki 100%on volt, sikerült 2t lehúzni. Viszont nem volt velünk Micopka, mert afk-n volt, úgyhogy feral dru, és ench sámi heal volt. Grat Nixus (meg Tnemele).

Aztán miután ez is megvolt, Tekinek sikerült lehívnia a legutolsó bosst véletlenül, egy multi-shootnak köszönhetően. Hát ő meg is halt Razz . Mi meg először meglepődtünk, aztán röhögtünk. Very Happy

Tovább menve, már a 4es csoportok sem okoztak gondot. Aztán sajnos mindenkinek menni kellett, úgyhogy egy terem közepén megálltunk, és ma este folytattuk.

Ott már 6os, 8as csoportokat szedtünk szét gond nélkül. Méghozzá sajnos Teki nélkül, mert ő nem volt velünk, mert nem ott log out-olt, ahol mi, hanem hazament, úgyhogy ő sajna kimaradt. Mondjuk én kicsit később jöttem fel, de pont jókor, mert a többiek meghalltak, és nem tudtak bejönni. De nem veregetem a vállamat. De megoldottuk Razz . Micoka leláncolt 5-7t, 1et meg gond nélkül lekaptunk. Köszönhetően a jelöléseknek, tudtuk, hogy mit kell ütni.

Aztán jött Moroes. Itt volt a vég. Ugyanis Micoka nem tudott healelni, és szépen lassan mindenki meghallt. Volt ugyan reincarnation-öm, de nem tudtam olyan messze jönni, hogy ne támadt volna meg Crying or Very sad .

Aztán már nem tudtunk visszamenni, mert kellett volna a kulcs, de csak Banaknak volt. Sajna. És bugos a kulcs küldije. úgyhogy majd egy GM-t megkérnénk, hogy légyen szíves adja oda a kulcsot. Köszönöm.

Remélem élvezhető volt a leírás, és nem hagytam ki sok mindent. Ha vmit igen, javítsátok ki.

beckerzs

Hozzászólások száma : 26
Registration date : 2008. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  Gica Hétf. Feb. 25, 2008 1:01 am

/Köszönöm Tnemele, megint szépen leírtad./

Sziasztok!!

Mint láthatátok kiírtam, h mindeki lépjen fel fórumra és nézze meg. Mivel olyan nincs, hogy mindenki fent legyen ez a leggyorsabb módszer arra, hogy megkérdezzelek titeket.
A Legion of the Naaru guild tagjai ma rám írtak és felvetették az ötletett, mi lenne ha a 2 guild egyesülne. Ezzel a legerősebb klánt hoznánk létre szerintem, de nélkületek nem döntök. Beszéltem már Fireblade-del és Nixussal. Azt tanácsolták először vigyen a 2 klán végig néhány instát mind az összeszokás és, mind a másik megismerése érdekében.
Szeretném ha mindenki belegondolna és itt vagy a játékon belül nekem megírnátok mit szeretnétek még a hét folyamán.
Ha van valamilyen fejlemény természetesen azonnal megírom itt.
Köszönöm, és válaszoljatok!
/Micoka/

Gica

Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2008. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  beckerzs Hétf. Feb. 25, 2008 2:36 pm

Szerintem nem rossz gondolat, hogy a két klán egyesüljön, mivel így tényleg egy sokkal erősebb jöhetne létre. És abban is igazad van, hogy előbb végig kéne tolni néhány instát együtt, hogy összeszokjunk. mint régi Legion of the Naarus, tudom, hogy mennyire jó guild. Úgyhogy én pártolom az egyesülést.
/Tnemele/

beckerzs

Hozzászólások száma : 26
Registration date : 2008. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  KDK Hétf. Feb. 25, 2008 3:58 pm

Tnemele szép volt!!! szépen leírtad GRATULÁLOK!!!! Smile/Nixus/ king
KDK
KDK

Hozzászólások száma : 43
Registration date : 2008. Jan. 19.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  Solorien Hétf. Feb. 25, 2008 7:27 pm

Sziasztok!

Csak ma hallottam az egyesülés ötletet, amit remek ötletnek tartok. Figyelem egy ideje a klánotokat, látszik rajtatok, hogy komolyan veszitek az instázásokat, tetszik a hozzáállásotok. Együtt szerintem sikerrel vehetnénk a többi high level instát is.
Ha gondoljátok, írjatok rá a klántagokra, van néhány instára mindig kapható emberünk. Smile
Solorien
Solorien

Hozzászólások száma : 69
Age : 41
Location : Debrecen, Hungary
Registration date : 2007. Dec. 27.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Bakker te aztán tudsz mesélni Tnemele !

Témanyitás  BANAK Hétf. Feb. 25, 2008 8:47 pm

Nem tünik rossz ötletnek a klánegyesítés csak mi legyen a neve?Abban is eggyetértek hogy elöbb kéne velük tólni 1-2 instát de mikor?

Ami Kharazan "Pókos" Very Happy részét illeti:Hát az enyém nem lessz részletes az tuti Very Happy Az a lényeg hogy a megszokott csapata akiket már fennt is említettek nekivágott Kharazannak azzala az indító mondattal hogy Próba cseresznyés sex.Amikor benn voltunk elindultunk a "pókos" rész felé ahol útközben találkoztunk pár kisseb 8 lábúval amik nem is sebesztek annyira mintha jobban sebeztek volna(Főleg ha van meletted egy Micoka nevű priest).Szóval kissebb nagyobb vérfürdők után a halott póknyálkában tocsogva eljutottunk a a várvavár PÓK- hoz.Eztán jött a meglepetés mégpedig az hogy a pók max 170 et sebzett uh Mico szépen lehülhetett teázni miközben mi darabokra szedtük Nixussal Firebladeel meg Tekivel Very Happy .Ez után jöt a várvavárt drop ami mint mindig nem volt jó nekem semmire mert Pala cucc volt Crying or Very sad hogy a többinek dobott e vmi értelmeset azt nemtom.Ez után folytatódott a mészárlás hullottak a véres denevérszárnyak meg a póklábak és mire észbekaptunk már a második boss nál voltunk.Ez a boss vmi kutya szerű vmi legalább olyan erős volt mint a pók(Lényeg hogy kibeleztük mint a Disznót szokás disznóvágáskor Very Happy )Eztán jött a drop ami sok jót tartogatott számomra(gondoltam én) de a végén megint csak pala cucc lett belőle Crying or Very sad ha jól emlékszem megint nem kapott senki semmi értelmeset.Aztán jön az a rész amit Tnemele már leírt Very Happy .
Remélem tetszik nem vok vmi jó mesélő.

UI: MINDENT A KLÁNÉRT Exclamation Exclamation Exclamation
BANAK
BANAK

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2008. Feb. 05.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  beckerzs Hétf. Feb. 25, 2008 10:18 pm

Banak, azért te sem panaszkodhatsz az insta leírásodra. Nagyon köszönjük a kiegészítést. Very Happy

MINDENT A KLÁNÉRT Exclamation Exclamation Exclamation

beckerzs

Hozzászólások száma : 26
Registration date : 2008. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  Gica Hétf. Feb. 25, 2008 10:36 pm

Végre hazaérek és nincs szeró??? Pedig úgy siettem Very Happy
örülök, h eddig csak pozitív jelzéseket kapok a klánegyesítésről, de még keveslem a véleményt. Nem 4 főből áll a klán.

Gica

Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2008. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Halgasatok sok Hammerfallt XD

Témanyitás  BANAK Hétf. Feb. 25, 2008 10:56 pm

Nagyon jó ám!(ezt csak azért írom hogy megnézzem hogy kirakja e aképem Very Happy )
BANAK
BANAK

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2008. Feb. 05.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  Gica Hétf. Feb. 25, 2008 10:57 pm

lol!

Gica

Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2008. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  beckerzs Kedd Feb. 26, 2008 12:04 am

2 dolog: Mico: majd megrugdosom 1-2 ismerősömet, h mondjon véleményt.
Banak: lol!
ja és még 1: örülök, hogy kezd élni a fórum Very Happy

beckerzs

Hozzászólások száma : 26
Registration date : 2008. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  Gica Kedd Feb. 26, 2008 12:17 am

elég ha nincs szerver, mindenki jön ide Very Happy
Tnemele rugdosd csak azokat a fenekeket Very Happy
Úgy terveztem sietek haza, hogy mindenkivel beszélhessek, de ez nem jött össze, remélem holnap már jó lesz.

Gica

Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2008. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  mysy Kedd Feb. 26, 2008 2:13 pm

Üdv!

Mi általában késő délután, este fele szoktunk instázni, hétvégén raidelni, ha gondoljátok, írjatok rá majd valamelyk Naaru-sra.
mysy
mysy

Hozzászólások száma : 69
Location : Stormwind City
Registration date : 2008. Jan. 15.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  Gica Kedd Feb. 26, 2008 5:17 pm

Azon gondolkoztam csinálok egy msn címet a guildnak Very Happy Ott még is könnyebben elérem a többieket!
( Ezt úgy hívják elvonási tünet, ha nem wow-om, gondolkozom. Ha gondolkozom hülye ötleteim támadnak) Very Happy:D

Gica

Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2008. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  beckerzs Kedd Feb. 26, 2008 5:35 pm

Kár, hogy még mindig nincs szeró Sad És már félek attól, hogy mi lesz Micoka következő lépése... Very Happy Még szerencse, hogy megvan a fórum (itt még mielőtt bárki is azt hinné, nem magamat akarom isteníteni), mert legalább így együtt vagyunk.
Jelentem a fenekek rugdosva, és kb. olyan választ kaptam, hogy döntsem el én. na mind1.
Amíg nincs szeró, én szerintem megyek JK2-zni Very Happy .

beckerzs

Hozzászólások száma : 26
Registration date : 2008. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  Gica Kedd Feb. 26, 2008 6:06 pm

ohh most, hogy ennyi időm van gondolkodni több és több ötletem támadt.
Nem rugtad meg elég jól azokat a fenekeket.
Tegnap felmentünk fun-ra hátha megtudunk vmit, de kb. annyit tudtak, mint mi :S
Ma majd megint megpróbázzuk sztem, hát ha Very Happy

Gica

Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2008. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  beckerzs Kedd Feb. 26, 2008 6:15 pm

Micoka, megosztanád velünk az ötleteidet? Vagy most sikerült kívívnom pár ember (kb mindenki Very Happy ) haragját? Razz
És ha mégjobban megrugdosom a fenekeket, nem tudnak ülni, és nem tudnak jönni wowozni Razz .
nagyon jó lenne nem sokára lenne szeró. Folytatnám a heroic kulcsok farmolását Very Happy meg a skillekét. Meg már viszket a kezem 1-2 instára Very Happy

beckerzs

Hozzászólások száma : 26
Registration date : 2008. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  Gica Kedd Feb. 26, 2008 6:18 pm

ötletek még titok Razz
éés jee megcsinátam az msn címet Very Happy:D
truefighters@msn.com

Gica

Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2008. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  beckerzs Kedd Feb. 26, 2008 6:32 pm

Monodm én, hogy félek tőled Razz
És most micsináljunk az msn-címmel? Very Happy

beckerzs

Hozzászólások száma : 26
Registration date : 2008. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  Gica Kedd Feb. 26, 2008 6:35 pm

mit lehet csinálni egy msn címmel?!?! Very Happy Razz

Gica

Hozzászólások száma : 72
Registration date : 2008. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  Solorien Kedd Feb. 26, 2008 6:35 pm

Vegyétek fel és akkor tudtok beszélgetni, ismerkedni Wink
Solorien
Solorien

Hozzászólások száma : 69
Age : 41
Location : Debrecen, Hungary
Registration date : 2007. Dec. 27.

Vissza az elejére Go down

True Fighters Empty Re: True Fighters

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.