Golnet World of Warcraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küldetés probléma (Prove your worth)

3 posters

Go down

Küldetés probléma (Prove your worth) Empty Küldetés probléma (Prove your worth)

Témanyitás  Wicked Vas. Jan. 20, 2008 1:25 pm

Előre is elnézést kérek, ha nem BUGról, hanem a tudatlanságomról van szó, de azt vettem észre, hogy az egyik küldetésem során hiába ölöm meg a kiszemelt álldozatokat, nem számolja a játék a halálukat.

Undead Warlock vagyok, és a Silverpine forest-ben kapott ,,Prove your worth" küldetés során az a feladatom, hogy meg kell ölnöm 5 Moonrage Whitescalp-ot, de akármennyit ölök meg, nem számol... előre is köszönöm a segítséget!
Wicked
Wicked

Hozzászólások száma : 50
Age : 39
Location : Szabadkígyós-Kecskemét [HUN]
Registration date : 2008. Jan. 14.

http://csabika.extra.hu

Vissza az elejére Go down

Küldetés probléma (Prove your worth) Empty Re: Küldetés probléma (Prove your worth)

Témanyitás  Janina Vas. Jan. 20, 2008 4:17 pm

Vegyél fel másik küldetést... lol!

Janina

Hozzászólások száma : 25
Age : 39
Registration date : 2008. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

Küldetés probléma (Prove your worth) Empty Re: Küldetés probléma (Prove your worth)

Témanyitás  Wicked Hétf. Jan. 21, 2008 8:54 am

Rended tőled, de nálam ez nem Így megy! Faluról falura szép sorban telljesítem a misönöket, és eddig, leszámítva a nehéz ellenfeleket, minden úgy ment, ahogy szeretem, de ezt a küldetést, még nem sikerült megoldanom!

Szóval a küldetés továbbra sem megoldható, és még az is lehet, hogy erre több más érdekes küldetés épül... ! Smile
Wicked
Wicked

Hozzászólások száma : 50
Age : 39
Location : Szabadkígyós-Kecskemét [HUN]
Registration date : 2008. Jan. 14.

http://csabika.extra.hu

Vissza az elejére Go down

Küldetés probléma (Prove your worth) Empty Re: Küldetés probléma (Prove your worth)

Témanyitás  Wicked Csüt. Jan. 24, 2008 11:10 am

Lehet számítani Arra, hogy ez a probléma, melyet felvetettem, idővel orvosolva lesz? Csak a kíváncsiság miatt, mert félő, hogy más küldetést addig nem kapok meg, amíg Ezt nem teljesíten, nem beszélve Arról, hogy szeretnék szép sorban haladni a feladatokkal.
Wicked
Wicked

Hozzászólások száma : 50
Age : 39
Location : Szabadkígyós-Kecskemét [HUN]
Registration date : 2008. Jan. 14.

http://csabika.extra.hu

Vissza az elejére Go down

Küldetés probléma (Prove your worth) Empty Re: Küldetés probléma (Prove your worth)

Témanyitás  Janina Csüt. Jan. 24, 2008 2:25 pm

Wicked írta:Lehet számítani Arra, hogy ez a probléma, melyet felvetettem, idővel orvosolva lesz? Csak a kíváncsiság miatt, mert félő, hogy más küldetést addig nem kapok meg, amíg Ezt nem teljesíten, nem beszélve Arról, hogy szeretnék szép sorban haladni a feladatokkal.

öreg ne csináld már!!! egy ilyen apró pici jelentéktelen dolgon ne akadj fenn... mivelk az xp 5x szorzóval van ergo 5öd annyi kvesztet kell csinálnod, mint eredetin, pedig ott sem lehet mindet megcsinálni, úgyhogy félre a sírást egy ilyen pici bug miatt és grindelj inkább ezerrel

Janina

Hozzászólások száma : 25
Age : 39
Registration date : 2008. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

Küldetés probléma (Prove your worth) Empty Re: Küldetés probléma (Prove your worth)

Témanyitás  Wicked Csüt. Jan. 24, 2008 2:33 pm

Kedves Tőled, de pont egy ilyen reagálásra nem számítottam, mint amit Te alkottál! Nem vagyok kiakadva, és nem sírok, hanem egész egyszerűen próbáltam élni Azzal a lehetőséggel, hogy jelentettem egy BUG-ot, mely akadályoz abban a személyes elképzelésemben, miszerint szeretném idővel az összes küldetést megcsinálni, és tudtommal Ez a rész arról szól, hogy jelentsük, ha valami hibával találkozunk! De ha az ember ilyen válaszokat kap, inkább elmegy a kedve az egésztől, hogy esetleg segítse a szerver fejlődését...
Wicked
Wicked

Hozzászólások száma : 50
Age : 39
Location : Szabadkígyós-Kecskemét [HUN]
Registration date : 2008. Jan. 14.

http://csabika.extra.hu

Vissza az elejére Go down

Küldetés probléma (Prove your worth) Empty Re: Küldetés probléma (Prove your worth)

Témanyitás  Janina Pént. Jan. 25, 2008 2:18 pm

WALL OF TEXT INC:

nah szóval, a küldetések jó része bugos, ezért felesleges, ha egyesével írkáljuk be hogy ez nem megy vagy az nem megy, mert a dolgon szvsz csak egy kollektív javítás segítene. Sajna ilyenek a timeres kvesztek, useolós kvesztek nagy része, ezért ajánlom hogy olyan küdiket vegyen fel mindenki, amiben mobot kell ölni, vagy vmi mobból eső dologra van szükség, vagy menj el ideoda és beszélj ezzelazzal (általában ilyen kvesztek 60-70%a ami elég magas arány) és jobban lehet fejlődni azzal hogy kimész a városból/faluból megölsz 10 mobot visszamész a városba és leadod a küldit, mint azzal hogy kapsz egy kvesztitemet, elmész a világ felére 20-30 perc alatt, rájössz hogy nem tudod useolni a cuccot és lógó orral a fórumra írjuk, hogy már megint beszoptam és nem tudtam megcsinálni egy kvesztet mert bugos.

1 szó mint 100 komolyan mondom hogy nem kell kétségbe esnie senkinek a bugos kvesztek miatt mert még mindig jóval több a kivitelezhető küldi, mint a nem. és már régebben említettem az 5xös szorzót. Azzal hogy minden q-t meg akar csinálni vki, azzal csak a saját előrehaladását késlelteti, mivel egy idő után magassabb szintű lesz, mint a területen található mobok és így egy mob megöléséért jóval kevesebb xp-t kap, valamint a küldikért kapott xp is csökken a szint növekedésével, mivel minden kvesztnek van egy úgynevezett ajánlott szintje. Ezt úgy tudod meglátni, hogy a questlogban piros, narancs, citrom, zöld, fekete színnel van-e jelölve az adott q. vagy egyszerűen használsz egy quest addont (pl: FuQuest) ami még ki is írja a kveszt szintjét. Ha a lvl-ed alacsonyabb a kveszt szintjénél akkor több xp-t kapsz érte.

ha ígény van rá akkor én szívesen összeállítok egy hogyan haladjunk 1-58 lvl-ig guide-ot (azért 58ig mert akkor már érdemesebb outlandre menni a gyors fejlődés érdekében) ezzel segítve mindenki minél gyorsabb fejlődését 70 felé. Szóval ha erre szükségetek van, jelezzétek itt nyugodtan. (ööö egyetlen bibi van, hogy hordában nem vagyok nagyon otthon dehát a különböző területeken sztem a kvesztek nagy része megegyezik...)

Janina

Hozzászólások száma : 25
Age : 39
Registration date : 2008. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

Küldetés probléma (Prove your worth) Empty Re: Küldetés probléma (Prove your worth)

Témanyitás  mysy Pént. Jan. 25, 2008 3:29 pm

egyetértek, addig éredemes maradni egy területen, amíg legalább sárga" questek vannak, amivel lehet fejlődni, ill. a közben leölt mobok is elég XP-t adnak. Ha pedig Kaszt függő questek bugosak, írjatok ticketet, segítenek a GM-ek. Very Happy

egybként valami 10.000 quest van, szerintetek ki fogja végig nézni, és javitani kb a felét? az elején kevés bugos q van, késöbb több lesz, keress másik questet, 5x szorzó van, ez kiküszöböli ezt a hibát.
Voltam olyan szerveren ahol probálták egyfolytába javítani a bugos questeket, le is halt a szerver...

ha meg nem tetszik: vegyél gamecardot lol!
mysy
mysy

Hozzászólások száma : 69
Location : Stormwind City
Registration date : 2008. Jan. 15.

Vissza az elejére Go down

Küldetés probléma (Prove your worth) Empty Re: Küldetés probléma (Prove your worth)

Témanyitás  Wicked Pént. Jan. 25, 2008 3:35 pm

Rendben van, és értem én, csak mint már, talán 1000x leírtam, nekem nem az a legfontosabb, hogy fejlődjek, hanem hogy a fejlődés mellett mindent megcsináljak! De ha vannak ilyen javíthatatlan bugok - mellesleg megjegyzem ez pont egy olyan ,,öldd meg" küldetés, amire mondtad, hogy ezek megcsinálhatóak- akkor az ilyeneket kihagyom, de ha csinálom a küldetéseket, ugyan úgy fejlődök, mintha előremennék, és a neheztebbeket csinálnám, ez tiszta matek! Smile De akkor nem keseredek el, átlépem az ilyen küldetéseket...

Amúgy szeretném megjegyezni, hogy a fórum ezen része inkább arról szól mostmár, hogy jelent az ember egy bugot, és megmagyarázzák neki, hogy az nem baj! Mindamellett, hogy én eleinte azt hittem, hogy azért jell jelenteni őket, mert esetleg van esély a javításukra...
Wicked
Wicked

Hozzászólások száma : 50
Age : 39
Location : Szabadkígyós-Kecskemét [HUN]
Registration date : 2008. Jan. 14.

http://csabika.extra.hu

Vissza az elejére Go down

Küldetés probléma (Prove your worth) Empty Re: Küldetés probléma (Prove your worth)

Témanyitás  mysy Pént. Jan. 25, 2008 3:40 pm

persze hogy azért, de nem lesz javítva biztos, ne egy questen akadj fel.... én még mindig lvl10es lennék ha arra várnék, hogy jó legyen egy quest! Very Happy ez "tört" szerver, nincs akkora háttere mint egy Blizzardos szerverparknak ahol minden quest jó, és több 100GM dolgozik Wink

a fejlődés mellett mindent megcsináljak

ezt felejtsd el....
mysy
mysy

Hozzászólások száma : 69
Location : Stormwind City
Registration date : 2008. Jan. 15.

Vissza az elejére Go down

Küldetés probléma (Prove your worth) Empty Re: Küldetés probléma (Prove your worth)

Témanyitás  Wicked Pént. Jan. 25, 2008 3:44 pm

mysy írta:persze hogy azért, de nem lesz javítva biztos, ne egy questen akadj fel.... én még mindig lvl10es lennék ha arra várnék, hogy jó legyen egy quest! Very Happy ez "tört" szerver, nincs akkora háttere mint egy Blizzardos szerverparknak ahol minden quest jó, és több 100GM dolgozik Wink

a fejlődés mellett mindent megcsináljak

ezt felejtsd el....

Szóóóó sincs arról, hogy fennakadok rajta! Csak jobban érezném magam, ha abban a faluban Ez, és egyben az utolsó küldetés is teljesve lenne! Már rég odébb álltam, de azért köszi! Smile
Wicked
Wicked

Hozzászólások száma : 50
Age : 39
Location : Szabadkígyós-Kecskemét [HUN]
Registration date : 2008. Jan. 14.

http://csabika.extra.hu

Vissza az elejére Go down

Küldetés probléma (Prove your worth) Empty Re: Küldetés probléma (Prove your worth)

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.