Golnet World of Warcraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Druid

5 posters

Go down

Druid Empty Druid

Témanyitás  ironman89 Szer. Jan. 23, 2008 9:30 pm

Tauren Druid karim van ,de nem tudom hogy kell kitanúlni a medvévé változást,ha tudja valaki segítsen!Előre is köszönöm Smile

ironman89

Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2008. Jan. 20.

Vissza az elejére Go down

Druid Empty Re: Druid

Témanyitás  clueso Pént. Jan. 25, 2008 2:48 pm

A Nightelf druidáknál is többszörösen bugos a Bearform küldetés. Először is a questgiver Darnassusban (... Bearwalker) nem adja oda a teleport Moonglade spellt, anélkül meg alacsony szinten elég nehézkes Moonglade-be jutni (na jó magasabb szinten is Smile ). Ha mégis sikerül valahogy megszerezni (GM-től) akkor a küldetés későbbi részében hiányzik a megadott moonkin barlangból az a szikla amivel elő lehet hívni a célszemélyt, Lunaclawot.
Szerintem az aquaform quest is hibás, mert rengeteget úszkáltam Moonglade-ben a tóban, de nem volt sehol a küldetéshez szükséges tárgy.
Az első druidámnál 28-as szinten sikerült a GM-ektől megkapnom a két formot, de sajnos nem sokkal később 30-as szinten beragadt a karakterem és azóta nem tudok vele belépni. Egyszer kiszabadították, de utána 3 perccel újra elszállt a program és azóta hiába írom a ticketeket a GM-eknek egy másik karakteremmel.
Mi a hivatalos módja a segítségkérésnek ilyen esetben, mit tegyek? Nem szeretném végleg elveszíteni az első druidámat, már úgy a szívemhez nőtt. Smile
Közben indítottam egy új druida karaktert, de a teleport Moonglade spellt vele sem sikerült megkapnom.
A segítséget előre is köszönöm. Smile

clueso

clueso

Hozzászólások száma : 11
Registration date : 2008. Jan. 17.

Vissza az elejére Go down

Druid Empty Re: Druid

Témanyitás  Suzy Kedd Feb. 19, 2008 6:24 pm

Nos lvl70-es Druidaként godoltam megszerzem a epci repülő formot. De komoly problémába ütköztem.
A formot egy küldetéssorozat végén kapjuk meg, ami az alábbi személynél kezdődik. De nála nem tudtam felvenni. Ezért gondoltam megnézem, van -e valami más küldetéssorozat ami ideírányítana. Ezt találtam: http://thottbot.com/q10965
De ezt http://thottbot.com/c22834 nála kéne tudnom felvenni. Ő viszont nem ad semmit.
Ezekután ugy gondoltam elkezdem az összes küldetést a legelejéről.
Viszont néhány küldetés után elkadtam. A aqva form quest hibás, a nyahláncot nem lehet megtalálni a vízban.
http://thottbot.com/q6124 ehez a küldetéshez, nem lehet a mérget vagy mit kinyerni a mobokból.
http://thottbot.com/q29 ezt pedig nem találtam meg a tó alján.
Igy nem tudom hogyan áljak neki, ha valakinek van valami ötlete, kérem jelezze.


Suzy

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2008. Feb. 19.

Vissza az elejére Go down

Druid Empty Re: Druid

Témanyitás  Solorien Kedd Feb. 19, 2008 9:53 pm

Amennyiben teljesítitek a formok előkövetelményeit (szint, skill stb) a GMek megtanítják.
Solorien
Solorien

Hozzászólások száma : 69
Age : 41
Location : Debrecen, Hungary
Registration date : 2007. Dec. 27.

Vissza az elejére Go down

Druid Empty Re: Druid

Témanyitás  Suzy Szer. Feb. 20, 2008 1:30 pm

ja fizessek 6000g azért, amit elvileg qestből kéne megkapnom...

Suzy

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2008. Feb. 19.

Vissza az elejére Go down

Druid Empty Re: Druid

Témanyitás  Janina Szer. Feb. 20, 2008 5:13 pm

és szintúgy kifizetned 6k goldot... a kveszt sem ingyen adja...

Janina

Hozzászólások száma : 25
Age : 39
Registration date : 2008. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

Druid Empty Re: Druid

Témanyitás  Suzy Csüt. Feb. 21, 2008 4:30 pm

Végignéztem a questsorozatot, és nem láttam benne, hogy fizetnem kéne bármiért. Ha meg a lovaglást ki kell fizetnem, akkor miért is jó, hogy van madár formom. Szerintem az 5000g mellet az a 300 amibe egy madár kerül már nem tétel.

Suzy

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2008. Feb. 19.

Vissza az elejére Go down

Druid Empty Re: Druid

Témanyitás  Janina Pént. Feb. 22, 2008 6:49 pm

de mégse 3 seces cast, hanem instant.... ezt ne felejtsd el

Janina

Hozzászólások száma : 25
Age : 39
Registration date : 2008. Jan. 18.

Vissza az elejére Go down

Druid Empty Re: Druid

Témanyitás  Suzy Pént. Feb. 22, 2008 9:42 pm

Amit nem lehet használni kombat közben, mintahogy a madarat sem, így nem hiszem, hogy abba a 3s-be halok bele.

Suzy

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2008. Feb. 19.

Vissza az elejére Go down

Druid Empty Re: Druid

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.