Golnet World of Warcraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WTB acc info

3 posters

Go down

WTB acc info Empty WTB acc info

Témanyitás  bigtatanka Szer. Feb. 06, 2008 12:31 am

Hali

Egy hete kezdtem tört szerveren játszani, előtte évekig toltam eredetin, szóval most eléggé meglepett ez a wipe mizéria. Megértem, hogy a szerver üzemeltetői nem tehetnek róla, viszont a hozzám hasonlóan tájékozatlan playereknek talán nem ártana egy kicsit több infó a továbbiakról. Az egy dolog, hogy mindenki ír mindenhová, hogy visszaszerezze a karakterét, bár szerintem azzal kellett volna kezdeni, hogy valaki létrehoz egy topikot erre a célra.
Továbbá nem tudom, hogy miután jeleztem az igényemet a visszaállításra, mi fog történni. Kapok egy PMet, hogy nesze barom megcsináltam, vagy néhány napig próbálkozzak a belogolással?
Láttam, hogy Karesz már járt a fórumban nem rég, de sajnos a már több mint 5 órája tett bejelentésre sem ő sem más illetékes nem reagált. Elhiszem, hogy elfoglaltak, de ha már beír valamit egy-egy topikba, akkor megemlíthetné, hogy kb mennyi az átfutási idő, érdemes-e várni rá.
Szóval kérném az illetékeseket, amennyiben egy mód van rá, tegyenek valamit a hozzám hasonló alultájékozott playerek informálása érdekében.

Köszönöm

Polyce lvl51-52 mage

bigtatanka

Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2008. Feb. 05.

Vissza az elejére Go down

WTB acc info Empty Re: WTB acc info

Témanyitás  mysy Szer. Feb. 06, 2008 2:57 am

Smile

igen, én is bajban voltam, hogy hova írjak, így hát választotottam a legtöbb HSZ-es topicot.

Csinálj egy ugyan olyan nevű karaktert, és azon vissza kérheted, itt azért másképp megy mint officialon, láttam, egésznap a GM-ek csak azon voltak, hogy visszakapjunk mindent, páran ezt ki is használták(nekik üzenem: Go funserver, ha T6, meg lvl70 kell)

ők is csak emberek. Smile
mysy
mysy

Hozzászólások száma : 69
Location : Stormwind City
Registration date : 2008. Jan. 15.

Vissza az elejére Go down

WTB acc info Empty Re: WTB acc info

Témanyitás  Wicked Szer. Feb. 06, 2008 3:31 am

Én már írtam PMet is, eg alapba is, hoyg gond van, de nem tudok karaktert csinálni, mert a koliból nem lehet fellépni wowra... korlátozva avnnak az ilyen entes dolgok, minr pl torrent vagy játékok, de még mindíg semmi...
Wicked
Wicked

Hozzászólások száma : 50
Age : 39
Location : Szabadkígyós-Kecskemét [HUN]
Registration date : 2008. Jan. 14.

http://csabika.extra.hu

Vissza az elejére Go down

WTB acc info Empty Re: WTB acc info

Témanyitás  bigtatanka Szer. Feb. 06, 2008 9:08 am

Nehéz úgy új karaktert csinálni, ha nem tudok belogolni sem,mert nem fogadja el a account nevet vagy a jelszót. Próbákoztam azzal is hogy létrehoztam egy új accountot e azt sem fogadja el

bigtatanka

Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2008. Feb. 05.

Vissza az elejére Go down

WTB acc info Empty Re: WTB acc info

Témanyitás  bigtatanka Szer. Feb. 06, 2008 8:05 pm

Lassan február 7, lesz még valami az account visszaállításból?

bigtatanka

Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2008. Feb. 05.

Vissza az elejére Go down

WTB acc info Empty Re: WTB acc info

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.